ODBIERZ FLAGĘ

Prosimy o wsparcie funduszu stypendialnego Skarbiec Dobrego Wychowania!

Podaruj 30 zł, a otrzymasz flagę w barwach narodowych.

Flaga jest podziękowaniem, za wsparcie funduszu stypendialnego Skarbiec Dobrego Wychowania.

Kwota darowizny*
Imię*:
Nazwisko*:
E-mail*:

Epidemia koronawirusa dotknęła wszystkich. Nas również. Zawiesiliśmy bezpośrednie działania z młodzieżą i obecnie prowadzimy nasze zajęcia tylko za pomocą Internetu. Wszyscy nasi wychowankowie przebywają bezpieczni w swoich domach. Nie oznacza to jednak, że przestaliśmy pracować z młodzieżą i wypłacać stypendia. Nawet w tak trudnym dla wszystkich czasie staramy się zachęcać wychowanków do pracy nad własnym rozwojem.

POMAGAJ Z NAMI ZDOLNEJ MŁODZIEŻY!

Ofiaruj 30 zł i pomóż utrzymać fundusz stypendialny Skarbiec Dobrego Wychowani. Twoje 30 zł pomoże nam pokryć koszty wszystkich planowanych stypendiów do końca 2020 roku.

Święto Narodowe Trzeciego Maja z flagą dla Dobrego Wychowania.

Każdy, kto wpłaci minimum 30 zł otrzyma w prezencie flagę w polskich barwach narodowych. 

  • Flaga, którą od nas otrzymasz wykonana jest z wytrzymałego, solidnego materiału, który przetrwa w trudnych warunkach atmosferycznych (silny wiatr, słońce, deszcz).
  • Posiada tunel umożliwiający zamocowanie flagi na drzewcu.
  • Duży wymiar flagi 70x112cm sprawi, że będzie dumnie powiewać
    w miejscu jej ekspozycji.

Flaga wysyłana jest za pośrednictwem Poczty-Polskiej, na wskazany przez darczyńcę adres. 


JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ?

1. Szybki przelew elektroniczny:

Wpłać darowiznę

2. Darowizny można również przekazywać na konto Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo:
64 2490 0005 0000 4600 4352 0652
Z tytułem: “Flaga – Skarbiec Dobrego Wychowania – ilość flag

Dziękujemy za wsparcie naszych podopiecznych.
Zespół Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo

W przypadku pytań lub wątpliwości
prosimy o kontakt pod nr. tel. 512 440 046 lub darowizna@fsd.lublin.pl

 Czym jest Skarbiec Dobrego Wychowania?
Skarbiec Dobrego Wychowania jest to fundusz stypendialny, wspierający kształcenie i rozwój utalentowanych młodych osób. Środki gromadzone w funduszu Skarbiec Dobrego Wychowania przeznaczane są na comiesięczne stypendia oraz pokrycie kosztów zajęć edukacyjnych.

Komu przyznawane są comiesięczne stypendia SDW?
Stypendia z funduszu Skarbiec Dobrego Wychowania przyznawane są najzdolniejszym uczestnikom programu formacyjno-wychowawczego Akademia Młodzieżowa. Stypendyści to nastolatkowie w wieku 13-19 lat, osiągający wysokie wyniki w nauce, którzy cechują się wzorową postawą moralną oraz aktywnie i z zaangażowaniem pracują nad sobą. Comiesięczne stypendia przyczyniają się do rozwoju młodzieży, umożliwiają uczestnictwo w zajęciach dodatkowych oraz motywują do dalszej pracy nad własnym charakterem.

Dlaczego wsparcie Skarbca jest tak ważne?
Każdy darczyńca wspierający fundusz przyczynia się do realizacji misji Dobrego Wychowania młodego pokolenia Polaków. Dobrze wychowana młodzież, przygotowana do wyzwań dorosłego życia, stanowi nadzieję dla przyszłości naszej Ojczyzny. Fundusz utrzymywany jest dzięki wpłatom przekazywanym przez indywidualnych darczyńców, którzy wiedzą, jak ważne jest wykształcenie i moralne wychowanie młodego pokolenia Polaków.

Czym jest program wychowawczy Akademii Młodzieżowej?
Akademia Młodzieżowa to program formacyjno-wychowawczy Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo skierowany do młodzieży w wieku 13-19 lat. Zrzesza on grupy młodzieży, najczęściej działające przy swoich wspólnotach parafialnych, które chcą rozwijać się, zdobywać nowe umiejętności, aby w przyszłości służyć inny. Celem programu jest przygotowanie młodych ludzie do dorosłego życia, tak, aby w przyszłości wyrośli na kochających rodziców, rzetelnych pracowników, uczciwych pracodawców, oddanych służbie społeczeństwu i Ojczyźnie obywateli. Akademia Młodzieżowa zrzesza dziesiątki młodych osób i wychowuje ich w myśl ideałów: Bóg, Honor, Ojczyzna.

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo,
Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin,
KRS: 0000094228,
www.fsd.lublin.pl

Wpłata darowizny na konto Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo z siedzibą w Lublinie, ul. Jezuicka 4/9, oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach informacyjnych i sprawozdawczych o wykorzystaniu przekazanych środków oraz w celach promocyjnych. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania zgody. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych może nastąpić w każdej chwili telefonicznie (nr tel. 512 440 046), drogą elektroniczną (darowizna@fsd.lublin.pl) lub listownie (ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin).