Nowi absolwenci Akademii Młodzieżowej

Stypendyści Skarbca Dobrego Wychowania –  Katarzyna, Urszula i Piotr – ukończyli realizację programu Akademii Młodzieżowej i wchodząc w dorosłość, ślubowali wierność ideałom Bóg, Honor i Ojczyzna. To dla nas wielka radość, że te młode osoby pragną żyć według wartości chrześcijańskich.

Droga do ślubowania jest wymagająca. Przed młodymi ludźmi z Akademii stawiane są konkretne wymagania z zakresu formacji religijnej i społecznej. Młodzi spędzają wiele godzin pracując nad własnym rozwojem, zdobywaniem nowych umiejętności i przydatnej wiedzy. Wszystko po to, aby mogli wkroczyć w dorosłość z dobrze ukształtowanym systemem wartości. Ślubowanie jest zwieńczeniem kilku lat działań w Akademii. Jesteśmy pewni, że Katarzyna, Urszula i Piotr wchodzą w nowy etap życia dobrze przygotowani. Już niedługo rozpoczną naukę na studiach, a umiejętności zdobyte w Akademii z pewnością przydadzą się im w przyszłości. Wierzymy, że będą twórczo zmieniać świat na lepsze, wszędzie tam, gdzie zaprowadzi ich życie.

Dzieło dobrego wychowania nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę na fundusz Skarbiec Dobrego Wychowania, dzięki której możemy wychowywać kolejne pokolenia Polaków.